עוגת קרמל פקאן הפוכה | בצק אליםעוגת קרמל פקאן הפוכה מהחוברת

היי! מצאתם אותי! אני העמוד הסודי של המתכון בחוברת! כאן תמצאו תמונות מאחורי הקלעים, טיפים, ושאר הפתעות. יש לכם את החוברת? סבבה. אין לכם? אז רגע, איך הגעתם לכאן בכלל?? העמוד הזה לא שווה כלום בלי המתכון המשלים מהחוברת. לחצו כאן לפרטים נוספים ולרכישת החוברת. .

העמודים הסודיים יועלו בשבוע הקרוב.תגובות משמחות אותי מאוד, אז אל תתביישו!
6 תגובות בינתיים:

 1. יצאה עודה נהדרת :) הבצק של הסקונס בייחוד מצא חן בעיניי.

  היו לי 2 שאלות:

  1. באיזה גודל תבנית השתמשת? יש לי תבנית מלבנית (נראה לי שהיא סטנדרטית, אבל אין לי מושג באמת) והתחלתי מהשיטה של גלגול כדורי בצק ושיטוחם על גבי הטופי-פקאן. הבצק הספיק רק ל-5 כדורים, אז הכנתי מנה נוספת ממנו, ואז היה יותר מדי, ואז התגלגלתי לשיטת מצליח, שהובילה אותי לשאלה 2:
  2. למה לגלגל גושי בצק? נראה פשוט יותר לשטח את כל הבצק מעל הטופי-פקאן ואז לחתוך בזהירות עם סכין רטוב, וזה מה שעשיתי (בסוף). חשבתי שהשיטה הזו היא כדי שהרוטב לא יבעבע מחוץ לתבנית, אבל הוא בכל זאת לא עשה את זה.

  מאיה עונה: השתמשתי בשלל רב של תבניות, ותמיד גלגלתי כדורים קטנים מספיק כדי איכשהו למתוח אותם שיתפסו את כל התבנית, וריווחתי ביניהם אם היה צריך. הטריק השני שלך גם עשוי לעבוד, אם כי הבצק קצת דביק מידי מלהתחיל להסתבך עם לחתוך אותו מבלי שייקרע בטירוף ויידבק לסכין. אם יצאו לך 5 כדורים זה אומר שהם היו גדולים מידי. נסי בפעם הבאה לחלק את הבצק ל-8.

  תודה!!

 2. איפה הדף הסודי? כבר עבר יותר משבוע…

 3. זה דיי מאכזב שעכשיו חודש אחרי שרכשנו חוברות עדיין לא מופיע הדף הסודי של המתכון הזה….

 4. אני נכנסת במשך יותר משבוע כל יום או יומיים, ובודקת אם העמוד התעדכן- והוא עדיין לא! מאכזב.. בלי העמודים הסודיים המתכונים יבשים והרבה פחות עושים חשק להכין אותם.

 5. מה קורה עם העמוד הסודי? המתכון פחות ברור בלי תמונות מלוות…

 6. קשה לי להבין איך חוברת חדשה יוצאת לאור ומתכונים מלפני חצי שנה עדיין לא מתפרסמים..קראתם? נהנתם? הכנתם? (חליתם? נפצעתם?)
תגובות זה הדלק שלי!