עוף בתירוש ורוזמרין | בצק אליםעוף בתירוש ורוזמרין מהחוברת

היי! מצאתם אותי! אני העמוד הסודי של המתכון בחוברת! כאן תמצאו תמונות מאחורי הקלעים, טיפים, ושאר הפתעות. יש לכם את החוברת? סבבה. אין לכם? אז רגע, איך הגעתם לכאן בכלל?? העמוד הזה לא שווה כלום בלי המתכון המשלים מהחוברת. לחצו כאן לפרטים נוספים ולרכישת החוברת. .

העמודים הסודיים יועלו בשבוע הקרוב.תגובות משמחות אותי מאוד, אז אל תתביישו!
3 תגובות בינתיים:

 1. אהלן מאיה
  רב תודה על החוברת המושקעת, אם אפשר, אפילו עוד לפני שיעלו העמודים הסודיים הנחשקים, להגיד דבר ולשאול דבר:
  קיבלתי את העוגייה עם החוברת כאשר היא במצב דו מימד קיצוני+מילאה את המעטפה בחומר שמנוני. לא ידעתי מה לעשות ועל אף זאת אכלתי אותה (מה לעשות, בכל זאת אוכל). אולי פעם הבאה שווה להשיג קופסאות קרטון פיציות עבור העוגיות כי החוברת שלי מבואסת מזה.
  דבר שני – האם אפשר להחליף את העוף בטופו במתכון זה? (אפילו שרשמת במבוא שאי אפשר להמיר אותו למנה טבעונית.. מה לעשות, אמרתי נשאל עוד פעם מה כבר יכול להיות)

  תודות על התשובות

  מאיה עונה: בתיאוריה, תמיד אפשר להחליף עוף בטופו, אבל הבעייה עם המנה הזו היא שיש בה מעט מאוד מרכיבים והיא מאוד מתבססת על הטעם החזק של העוף. טופו לוקח את הטעם שלו מהסביבה שלו – וכשאין הרבה מסביב את מסתכנת במנה תפלה. אבל! having said that, אני מניחה שאם תקצצי גס ותטגני בצל כ-10 דק' במחבת, ואז תוסיפי את השום והרוזמרין, יהיה לך רוטב עם יותר טעם ויהיה לך על מה לבנות. אין לי ככ ניסיון עם טופו אז אני לא יודעת אם הוא תופס צבע / טעם אם משחימים אותו. אז תעשי איתו מה שנראה לך. בכל אופן, ממליצה להוסיף בצל לרוטב כדי להוסיף טעם. בהצלחה!

 2. הי מאיה!
  מצטרפת לברכות על החוברת (חוברות- רק עכשיו קניתי את השניה יחד עם השלישית, טפו :) ) – מהמם מהמם מהמם!! אני בקושי מארחת ובא לי לארח רק בשביל זה, אז התאמצתי והזמנתי ואפילו עשיתי קניות…. א-ב-ל!! לא קניתי שום… כמה זה נורא אם אשתמש בשום הקפוא שמוכרים לאנשים עצלנים במיוחד..?

  דבר שני- בשביל ענף הרוזמרין קניתי חבילה שלמה ואין לי שמץ במה עוד אפשר להשתמש בו… יש לך הצעות? מה לדעתך הדרך הכי טובה לשמר אותו?

  תודה!!! וחג שמח ומלא מוסי לימון שווים במיוחד!!

  מאיה עונה: אין בעייה להשתמש בשום קצוץ מראש. הרוזמרין נשמר בכיף במקרר כשבועיים. אם את בונה עליו למעבר לכך את יכולה לתלות אותו איפשהו במטבח עם חוט, כשהוא הפוך (יענו, הגבעולים העבים פונים מעלה). אחרי כמה ימים הוא יתייבש ותוכלי לפורר אותו לתוך צנצנת קטנה ולשמור לנצח. הטעם שלו גם יהיה יותר מרוכז כך.

 3. יאמיקראתם? נהנתם? הכנתם? (חליתם? נפצעתם?)
תגובות זה הדלק שלי!